Malá škola kanoistiky
V tomto roku sme pre Vás pripravili novinku. Škola kanoistiky na Liptove je určená pre tých ,ktorý chcú nielen niečo zažiť ,ale naučiť sa niečo nové a netradičné. 

Škola kanoistiky je celodenná akcia rozdelená do dvoch častí - učenie a praktické splavovanie Váhu. Najprv sa účastníci školy kanoistiky naučia základy jazdy na kanoe na tichej vode. Všetko pod dozorom skúseného inštruktora. Po obedňajšej prestávke si účastníci osvojené vedomosti preveria priamo v praxi pri splavovaní rieky Váh. Splavovať budete na nafukovacích dvojmiestnych kanoe bez pomoci inštruktora. Inštruktor sprevádza celú skupinu v kajaku. Splavovať Váh budete v úseku Kráľova Lehota - Uhorská Ves.
 
Cieľová skupina: Pre adrenalínových nadšencov, rodiny s deťmi,ale aj pre firemné akcie a menšie skupiny.
Počet osob: Min. 4 osoby až 14 (v jednej skupine)
Splavovaný úsek: Kráľova Lehota - Uhorská Ves
Obtiažnosť: stredne tažká, wwI -II
Dĺžka a čas trvania: 2 x 2 hodiny
Obmedzenia: Nutnosť vedieť plávať, deti od 12 rokov
Čo si doniesť: Uterák, plavky, tričko a dobrú náladu
Cena zahŕňa: Kanoe, kompletnú výstroj(prilba, vesta, nepremokavá bunda, dlhý neoprén, neoprénové topánky, pádlo), inštruktor, šatňa, dopravu v rámci splavu
 

FOTOGALÉRIA

Malá škola kanoistikyMalá škola kanoistikyMalá škola kanoistikyMalá škola kanoistiky

Youtube kanál

PREJSŤ NA YOUTUBE

Zaujalo vás to?

Zaujalo Vás to? Máte v pláne organizovať podobnú akciu? Určite nás kontaktujte radi Vám odpovemie na akékoľvek otázky. Zavolajte nám alebo využite jednoduchý formulár, my Vás budeme v čo najkratšej dobe kontaktovať.
Meno:
Váš e-mail:
Vaše tel.č.:
4 + 6 =
Správa:
Tel: +421 948 906 506