\
Malá škola kanoistiky
V tomto roku sme pre Vás pripravili novinku. Škola kanoistiky na Liptove je určená pre tých ,ktorý chcú nielen niečo zažiť ,ale naučiť sa niečo nové a netradičné. 

Škola kanoistiky je celodenná akcia rozdelená do dvoch častí - učenie a praktické splavovanie Váhu. Najprv sa účastníci školy kanoistiky naučia základy jazdy na kanoe na tichej vode. Všetko pod dozorom skúseného inštruktora. Po obedňajšej prestávke si účastníci osvojené vedomosti preveria priamo v praxi pri splavovaní rieky Váh. Splavovať budete na nafukovacích dvojmiestnych kanoe bez pomoci inštruktora. Inštruktor sprevádza celú skupinu v kajaku. Splavovať Váh budete v úseku Kráľova Lehota - Uhorská Ves.
 
Cieľová skupina: Pre adrenalínových nadšencov, rodiny s deťmi,ale aj pre firemné akcie a menšie skupiny.
Počet osob: Min. 4 osoby až 14 (v jednej skupine)
Splavovaný úsek: Kráľova Lehota - Uhorská Ves
Obtiažnosť: stredne tažká, wwI -II
Dĺžka a čas trvania: 2 x 2 hodiny
Obmedzenia: Nutnosť vedieť plávať, deti od 12 rokov
Čo si doniesť: Uterák, plavky, tričko a dobrú náladu
Cena zahŕňa: Kanoe, kompletnú výstroj(prilba, vesta, nepremokavá bunda, dlhý neoprén, neoprénové topánky, pádlo), inštruktor, šatňa
 

FOTOGALÉRIA

Malá škola kanoistikyMalá škola kanoistikyMalá škola kanoistikyMalá škola kanoistikyMalá škola kanoistikyMalá škola kanoistikyMalá škola kanoistikyMalá škola kanoistikyMalá škola kanoistikyMalá škola kanoistikyMalá škola kanoistikyMalá škola kanoistikyMalá škola kanoistiky

Youtube kanál

PREJSŤ NA YOUTUBE

PARTNERI

Naši partneri

Zaujalo vás to?

Zaujalo Vás to? Máte v pláne organizovať podobnú akciu? Určite nás kontaktujte radi Vám odpovemie na akékoľvek otázky. Zavolajte nám alebo využite jednoduchý formulár, my Vás budeme v čo najkratšej dobe kontaktovať.
Meno:
Váš e-mail:
Vaše tel.č.:
5 + 2 =
Správa:
Tel: +421 948 906 506