\
Rafting - rieka Belá
Rafting na rieke Belá. Najkrajšía a najdravšía prírodná rieka ,ktorú ponúka Slovensko. Tečie priamo pod jej symbolom - Kriváňom.
Splav Belej odkryje pohľad na divokú prírodu, ktorý bol pre Vás doposiaľ neprístupný. Rieka svojou obtiažnosťou pripraví množstvo chvíľ, ktoré Vás určite nenechajú pokojnými. Súhra posádky je nevyhnutná. Po ťažších úsekoch prídu vždy ľahšie. Preto je rafting na Belej jeden z najatraktívnejších a najlákavejších na Slovensku a teší sa veľkému záujmu.Splavovanie rieky Belá patrí k zážitkom na ktoré sa nezabúda. Jej priezračná voda a divoká príroda už očarili nejedného vodáka. Splavovať Belú budeme v úseku Pobanské – Liptovský Hrádok.
 
 
Cieľová skupina: Rafting pre každého nad 15 rokov.
Počet osob: 3 až neobmedzene
Splavovaný úsek: Úsek 1: Kokavský most – Pribilina
Úsek 2: Pribilina – Liptovský Hrádok
Úsek 3: Kokavský most – Liptovský Hrádok
Obtiažnosť: Stredná až ťažká, WW II – III+
Dĺžka a čas trvania: Úsek 1: 7 km – cca 1 hodina
Úsek 2: 10 km – cca 1.5 hodiny
Úsek 3: 17 km – cca 2 – 2.5 hodiny
Obmedzenia: Rieka je splavná len na jar pri topení sa snehu. Min.výška hladiny 65 cm (vodočet Podbanské), max. 100 cm
Čo si doniesť: Uterák, plavky, tričko a dobrú náladu
Cena zahŕňa: Raft, kompletnú výstroj(prilba, vesta, nepremokavá bunda, dlhý neoprén, neoprénové topánky, pádlo), inštruktor, šatňa pre väčšie skupiny, dopravu na mieste

FOTOGALÉRIA

Rafting - rieka BeláRafting - rieka BeláRafting - rieka BeláRafting - rieka BeláRafting - rieka BeláRafting - rieka BeláRafting - rieka BeláRafting - rieka BeláRafting - rieka BeláRafting - rieka BeláRafting - rieka BeláRafting - rieka BeláRafting - rieka Belá

Youtube kanál

PREJSŤ NA YOUTUBE

Zaujalo vás to?

Zaujalo Vás to? Máte v pláne organizovať podobnú akciu? Určite nás kontaktujte radi Vám odpovemie na akékoľvek otázky. Zavolajte nám alebo využite jednoduchý formulár, my Vás budeme v čo najkratšej dobe kontaktovať.
Meno:
Váš e-mail:
Vaše tel.č.:
5 + 8 =
Správa:
Tel: +421 948 906 506