\
Ubytovanie

Hotel Bystrina **

Vychutnajte si čaro hôr a prežite príjemné chvíle oddychu a aktívneho odpočinku v dvojhviezdičkovom hoteli Bystrina nachádzajúceho sa v tichom prostredí uprostred prírody na začiatku Demänovskej doliny. 

Hotel je ideálnym miestom nielen pre rodinné dovolenky, pobyty pre
dôchodcov, školské výlety a rekreácie, ale aj akcie rôzneho druhu --
firemné akcie, školenia, rodinné oslavy, svadobné hostiny. Hotel Bystrina** ponúka ubytovanie v 18 izbách a 2 balkónových apartmánoch s kompletným vybavením (sprcha, WC, rádio, TV, telefón, bezplatné bezdrôtové pripojenie na internet), s celkovou kapacitou 65 lôžok.
hb-exterier-zima1
www.ubytovanievjasnej.sk

Hotel Poľovník*** sa nachádza v prekrásnom prostredí na začiatku národného parku Nízke Tatry, v centre cestovného ruchu a turistiky, v Demänovskej doline. Svojou ideálnou polohou predurčuje k pestrému vyžitiu počas zimných i letných mesiacov. Hotel je ideálnym miestom nielen pre rodinné dovolenky, romantické pobyty ale aj akcie rôzneho druhu -- firemné akcie, školenia, rodinné oslavy, svadobné hostiny.

Hotel Poľovník*** ponúka ubytovanie v 11 dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky a v 1 dvojlôžkovom apartmáne. Izby a apartmán sú vybavené sprchových kútom alebo vaňou, fénom, toaletou, rádiom, telefónom, televízorom, chladničkou a bezplatným pripojením na internet.
hp-exteri-r-zima-3-
www.ubytovanievjasnej.sk
Hotel Jánošík**** svojim hosťom ponúka počas celého roku komplexné služby a ubytovanie v komfortne zariadených izbách. Širokou škálou služieb uspokojí nielen jednotlivcov, ale aj skupiny. Disponuje priestorovým a materiálnym vybavením na organizovanie firemných akcii, svadieb, rôznych spoločenských podujatí, obchodných stretnutí, konferencií, seminárov, školení atď. Parkovanie s kapacitou 50 parkovacích miest je zabezpečené priamo pri hoteli a všetkým hosťom umožňuje parkovanie zdarma. V hoteli je možnosť, tak ako bezdrôtového pripojenia na internet prostredníctvom WiFi.
hotel-janosik
www.hoteljanosik.sk
ALEXANDRA WELLNESS HOTEL sa nachádza v krásnom horskom prostredí Jánskej doliny v blízkosti miestneho potoka Štiavnica neďaleko obce Liptovský Ján.
Komplex ponúka okrem ubytovacích a gastronomických služieb aj 25 metrový plavecký bazén, wellness centrum, bowling, nočný bar, kongresové centrum, športovú halu, vonkajšie ihrisko ako aj altánok priamo pri hoteli, vhodný na grilovačky.

ALEXANDRA WELLNESS HOTEL je miestom pre Váš oddych
alexandrawellness_hotel_lm_exterier
www.alexandrawellnesshotel.sk
Hotel SOREA SNP nájdete v najnavštevovanejšej lokalite Nízkych Tatier, v Demänovskej Doline. Jedna z najkrajších dolín meria celkovo 16 km, leží južne od Liptovského Mikuláša a je súčasťou Národného parku Nízke Tatry. Popularitu jej zabezpečili nielen ideálne lyžiarske podmienky v zimnom stredisku Jasná ale aj svetoznáme jaskyne, vhodné terény pre letnú turistiku, prekrásna fauna a flóra ako aj priaznivé klimatické podmienky.
snp_leto
www.sorea.sk
Hotelový komplex Koliba Gréta **
Vstúpte do srdca prírody, strávte chvíle odpočinku, či pracovných stretnutí práve u nás. U nás, v srdci prekrásneho Liptova, len 9 km od Liptovského Mikuláša priamo v nádhernej scenérií Západných Tatier a Chočských vrchov, na severnom brehu vodnej nádrže Liptovská Mara, kde na Vás čaká celodrevený hotelový komplex v tradičnej architektúre liptovského kraja s príjemnými majiteľmi a milým personálom, ktorí Vám vytvoria rodinnú atmosféru.
Či už prídete na rodinnú dovolenku s deťmi, skupinový zájazd, alebo pracovné stretnutie, pre Vašu spokojnosť a pohodlie sme sa snažili myslieť na všetko a radi Vám vyjdeme v ústrety aj pri Vašich individuálnych požiadavkách.
kolibagreta
www.kolibagreta.sk
Horský hotel Mních*** leží v oblasti Západných Tatier v blízkosti obce Bpbrovec, vzdialenej 8 km od Liptovského Mikuláša. Je ideálnym východiskovým bodom pre vysokohorskú  turistiku v Západných Tatrách a Roháčoch. Svojim zákazníkom ponúka príjemné a útulné izbyso štandardným vybavením, pre náročnejších apartmány. K hotelovému komplexu patria aj štýlové zruby.

Horský hotel Mních*** ponúka ideálne priestory a podmienky pre konanie kongresov, školení alebo rôznych firemných akcií. Pre klientov sa snažíme spomínané podujatia a akcie „šiť na mieru“. Zabezpečíme všetko od ubytovania, cez stravovanie až po doplnkové akcie teambuildingu v spolupráci s Adrenalín Centrum Liptov.

kalendarik1

www.hotelmnich.sk
Hotel**** Liptovský Dvor nachádzajúci sa v Jánskej doline je ideálnym miestom pre uskutočňovanie firemných akcií, školení, teambuildingov a iných eventov k čomu ho predurčuje aj výhodná poloha v rámci regiónu a priamy zjazd z diaľnice.
Liptovský Dvor Vám ponúka ubytovanie v klasických dreveniciach postavených v štýle tradičnej liptovskej ľudovej architektúry. Hotel má kapacitu 60 pevných lôžok s možnosťou 30 prísteliek.
logojpg
www.liptovskydvor.sk
Hotel *** SOREA Máj je situovaný v prekrásnej scenérii Národného parku Nízke Tatry pri vstupe do Jánskej doliny, ktorá patrí k najkrajším nízkotatranským dolinám.  Interiér a exteriér je vhodný nielen pre rodinnú rekreáciu, ale aj pre relaxačno-ozdravovacie pobyty, športové sústredenia, semináre, kongresy, školenia, workschopy, firemné akcie, team-buildingové aktivíty a spoločenské podujatia.
Súčasťou areálu hotela je  známe termálne kúpalisko SOREA s prírodným termálnym prameňom, minigolf ako aj priestor pre plážový volejbal. Na svoje si prídu aj obdivovatelia kultúrnych pamiatok a milovníci cykloturistiky.

Najväčším lákadlom hotela je vnútorný bazén s termálnou vodou s teplotou 28 °C, voda je mineralizovaná, hydrouhličitanovo-síranová. Pravidelný pohyb vo vode navodzuje prirodzený oddych tela a dobrý spánok.

exterier_04
www.sorea.sk
Jedinečný GRAND HOTEL PERMON ****, jeden z najväčších a najexkluzívnejších hotelov na Slovensku, sa nachádza v malebnej horskej osade Podbanské - Vysoké Tatry, nad ktorou dominuje majestátny tatranský štít Kriváň. Hotel ponúka návrat k prírode a zároveň luxusné pohodlie 21. storočia s najväčším wellness centrom na Slovensku.
studiocrep__mac4592
www.hotelpermon.sk
Hotel Strachanovka***
Štýlový drevený hotel Vám ponúka atraktívne ubytovanie v Jánskej doline za ľudové ceny.
Tradičnú slovenskú kuchyňu obohatenú o liptovské špeciality si môžete vychutnať v útulnej reštaurácii s detským kútikom a letnou terasou. Hotel poskytuje možnosť organizovania kongresov, školení, firemných akcii a teambuildingov.
banner-strachanovka
www.strachovanka.sk
Hotel Steve *** je situovaný priamo v centre mesta Liptovský Mikuláš
Budova hotela so svojím zaujímavým riešením pôvodne pavlačového domu má výnimočný ráz a poskytuje ubytovanie s raňajkami pre 45 osôb, v dvojlôžkových izbách, s manželskými alebo oddelenými lôžkami a v apartmánoch.
K dispozícii je aj kongresová miestnosť pre cca 20 - 25 osôb, v ktorej sa môžu konať pracovné stretnutia, semináre, školenia a rôzne firemné akcie.
logo-s-hotel
www.hotelsteve.sk
Hotel Lodenica sa nachádza v peknom a tichom prostredí pri rieke Váh, iba 5 minút od centra mesta Liptovský Mikuláš, z okien je prekrásny výhľad na pohoria Západných a Nízkych Tatier. Hotel má dve ubytovacie časti, ktoré sú od seba oddelené. Celková kapacita hotela je 75 lôžok aj s prístelkami.V hoteli je Wi-fi bezplatné pripojenie na internet ( hotspot). Niektoré izby majú balkón. Hostia majú k dispozícii spoločenskú miestnosť – klubovňu, ktorú môžu využívať na rôzne spoločenské hry, posedenia, diskotéky…, samostatnú jedáleň – bez prístupu verejnosti, reštauráciubar, saunu, TV je v bare, reštaurácii a na poschodí. Bar a reštaurácia sú zariadené v slovenskom štýle, v reštaurácii ponúkame okrem bežných jedál aj slovenské a liptovské špeciality
hotel-lodenica-liptovsky-mikulas
www.bocatour.sk

FOTOGALÉRIA

UbytovanieUbytovanieUbytovanieUbytovanieUbytovanieUbytovanieUbytovanieUbytovanieUbytovanieUbytovanieUbytovanieUbytovanieUbytovanie

Youtube kanál

PREJSŤ NA YOUTUBE

PARTNERI

Naši partneri

Zaujalo vás to?

Zaujalo Vás to? Máte v pláne organizovať podobnú akciu? Určite nás kontaktujte radi Vám odpovemie na akékoľvek otázky. Zavolajte nám alebo využite jednoduchý formulár, my Vás budeme v čo najkratšej dobe kontaktovať.
Meno:
Váš e-mail:
Vaše tel.č.:
5 + 4 =
Správa:
Tel: +421 948 906 506