\
Hydrospeed
Naša spoločnosť pripravila novinku na Slovensku - hydrospeed! V Alpských krajinách známa varianta splavovania sa vďaka nám dostala aj pod Tatry. 

Klient sa oblečie do neoprénov. Obuje si plutvy a splavuje divoké pereje pomocou hydrospeedu. Hydrospeed je nosná doska, na ktorej leží telom, nohy sú voľne položené na vode. Ovláda sa pomocou náklonov a pohybom nôh. Toto poskytujemaximálny kontakt s vodou. 

Počas tejto aktivity Vás inštruktor zoznámi s pravidlami správania sa na divokej vode a bezpečnostnými pokynmi. V rámci hydrospeedu Vám inštruktor priblíži koordináciu vo vode, traverzy a slalom cez prúd vody, surfovanie vo vlne a iné zaujímavosti tohoto športu. Zažijete pri ňom mnoho zábavy, ktorú ste doteraz nepoznali. Počas celej doby splavu vedie skupinu alebo jednotlivca skúsený inštruktor.
 
Cieľová skupina: firemné akcie, osoby, ktoré sa neboja splaviť divokú vodu bez člna, len plavci, len dospelí
Počet osob: neobmedzene
Miesto konania: Areál vodného slalomu, Liptovský Mikuláš
Čas trvania: 60 minút, V ponuke od mája do septembra
Obmedzenia: Areál patrí športovému klubu. Aktivita je možná mimo tréningových hodín a pretekov.
Čo si doniesť: Uterák, plavky, tričko a dobrú náladu
Cena zahŕňa: Hydrospeed, kompletnú výstroj(prilba, vesta, nepremokavá bunda, dlhý neoprén, plutvy), inštruktor, šatňa , poplatok za využívanie areálu

FOTOGALÉRIA

HydrospeedHydrospeedHydrospeedHydrospeedHydrospeedHydrospeedHydrospeedHydrospeedHydrospeedHydrospeedHydrospeedHydrospeedHydrospeed

Youtube kanál

PREJSŤ NA YOUTUBE

PARTNERI

Naši partneri

Zaujalo vás to?

Zaujalo Vás to? Máte v pláne organizovať podobnú akciu? Určite nás kontaktujte radi Vám odpovemie na akékoľvek otázky. Zavolajte nám alebo využite jednoduchý formulár, my Vás budeme v čo najkratšej dobe kontaktovať.
Meno:
Váš e-mail:
Vaše tel.č.:
6 + 3 =
Správa:
Tel: +421 948 906 506