\
Outdoorové aktivity

Paintball

Paintball je hra plná napätia, dobrodružstva a vzrušenia, ale predovšetkým je to SKUTOČNE SKVELÁ ZÁBAVA !!! 
Vôbec nezáleží, či ste jednotlivec, partia kamarátov, alebo veľká firma – paintball si užije naozaj každý.
Paintball hrajú milióny mužov a žien všetkých vekových kategórií a povolaní po celom svete.
Paintball je hra, ktorá prebúdza dieťa v dospelom človekovi. • je to bezkontaktný šport, kde nie je rozhodujúce kto je ako silný, kto koľko váži. Dôležitá je schopnosť premýšľať, rýchlo sa rozhodovať a v neposlednom rade tímová súhra. Paintball vďaka svojím pevným pravidlám a spôsobe hry učí sebaovládaniu, disciplíne, taktike a racionalite

V paintballe existuje množstvo variant, ale väčšina má jedno spoločné. Vždy hrajú dva tímy proti sebe. Ciele sa môžu líšiť. Raz musíte získať vlajku súpera, inokedy bránite vlastnú, alebo musíte eliminovať všetkých protihráčov. Hráč, ktorý je zasiahnutý guličkou, ktorá na ňom zanechá viditeľnú farebnú značku je vyradený z hry. Na priebeh hry dohliada rozhodca.

Medzi obľúbené hry patria:
• Dobývanie územia/ Zajatie vlajky
• Oslobodenie rukojemníkov
• Poľovačka na zajaca
• Lovci a trofeje
• Ochrana VIP
• Súboj/ Duel
 
VIAC

Štvorkolky

Jazda na štvorkolkách - off road aréna Liptovský Mikuláš

- zaujme najmä súťaživé typy 
- ponúka viaceré okruhy s rôznym stupňom obtiažnosti
- množstvo prekážok

Výhliadkové jazdy na štvorkolke po Liptove so sprievodcom
- ideálne pre ľudí, ktorí chcú obdivovať panoramatické výhľady na celý Liptov
- jazda vo voľnej prírode po poľných cestách s množstvom prírodných prekážok
 
VIAC

Skalolezenie

Vždy sa jedná o silne zážitkové aktivity s dôrazom na prekonanie seba samého.


PREMOSTENIA 
Skúsili ste si traverz cez rozbúrenú rieku ? Tak neváhajte a vyskúšajte si Vašu odvahu, rýchlosť a zručnosť. Emotívne je najmä premostenie cez kanál v Areály vodného slalomu, pod ktorým búrlivo tečie voda. Lanové premostenie sa dá spojiť s adrenalínovým športom ako je napríklad rafting.

ZLAŇOVANIE
Zlaňovanie budov, mostných konštrukcií a iné. Zažijete pohľad z vtáčej perspektívy. Ide o známy spôsob horolezeckej techniky pohybu dolu kolmo stenou.

 
VIAC

Adventure golf

Zábava pre dospelých aj rodiny s deťmi. O čo vlastne ide? Ide o zmenšninu veľkého golfu. Hráči pri hre používajú golfové puttery a hrajú s naozajstnými golfovými loptičkami. Pohybujú sa po dráhach s povrchom z umele trávy. Pravidlá sú obdobné ako pri minigolfe avšak čakajú na Vás prekážky v podobe roznych terénnych nerovností, vyvýšenín a pieskových bunkrov.
 
VIAC

Tandémový paragliding

Paragliding na Liptove. Paragliding je najslobodnejší a najľahšie prístupný letecký šport. V sprievode skúsených inštruktorov sa tento šport ponúka aj Vám. Príďte a prežite s nami čas, na ktorý budete dlho spomínať. V atraktívnom prostredí Liptova môžete s nami absolvovať klasický tandemových letov priamo z Chopka.

 

VIAC

Motorový paragliding

Motorový paragliding je pre všetkých, ktorí majú záujem o silný zážitok v jednej lokalite v relatívne krátkom čase. Pre tých, ktorí chcú posunúť hranice predstáv o svojich schopnostiach ďalej. Pre tých, ktorí hľadajú program zaujímavý, zábavný so silnou dávkou adrenalínu. Spoznajte krásy Liptova z vtáčej perspektívy. Motorový Paragliding je obdobou klasického tandemového paraglidingu, pri ktorom však nepotrebujete kopec. Motorový paragliding je vhodná aktivita aj pre firemné akcie.

 

VIAC

Galéria

AktivityAktivityAktivityAktivityAktivityAktivityAktivityAktivityAktivityAktivityAktivityAktivityAktivity

Youtube kanál

PREJSŤ NA YOUTUBE

PARTNERI

Naši partneri

Zaujalo vás to?

Zaujalo Vás to? Máte v pláne organizovať podobnú akciu? Určite nás kontaktujte radi Vám odpovemie na akékoľvek otázky. Zavolajte nám alebo využite jednoduchý formulár, my Vás budeme v čo najkratšej dobe kontaktovať.
Meno:
Váš e-mail:
Vaše tel.č.:
1 + 8 =
Správa:
Tel: +421 948 906 506