\
Firemné aktivity

Airsoft

Airsoft je skvelá zábava pri ,ktorej si vyskúšate Vaše strelecké schopnosti bez rizika zranenia. Pri Airsofte sa strieľa na padacie terče. Veľmi obľúbený je strelecký pretek. Ide o veľmi atraktívnu a bezpečnú aktivitu. Airsoftová zbraň je replikou skutočnej. S týmito zbraňami si to rady skúsia aj ženy. Airsoftová strelnica je vhodný doplnok k firemným akciám a hrám.

Airsoftová strelnica je pre Vás pripravená v našom ADRENALIN CENTRE na Areály vodného slalomu v Liptovskom Mikuláši, alebo strelnicu ľahko privezieme až k Vám - výhoda pre firemné akcie a hry.
Cieľová skupina: firemné akcie a hry, jednotlivci
Počet osôb: neobmedzene
Miesto konania: Celá SR, ADRENALIN CENTRUM
Čas trvania: celoročná aktivita, od 1 hodiny
Obmedzenia: Aktivita sa nevykonáva v prípade silného vetra, alebo dažďa
Čo si doniesť: Športové oblečenie ,obuv a dobrú náladu
Cena zahŕňa: zbrane - krátke,dlhé , padacie terčíky, odborná inštruktáž, obslužný personál. Pri organizácii preteku - pravidlá, evidencia (FlipChart) a vyhodnotenie výsledkov

VIAC

Aquazorbing

Uzavretá vodotesná guľa to je aquazorbing. Táto guľa Vám umožní prechádzať sa po vodnej hladine kdekoľvek či už je to otvorená vodná plocha ,alebo bazén. Stačí postaviť sa a bežať – myslíte ,že to bude také ľahké? – príďte sa presvedčiť.

Túto atrakciu môžete zažiť u nás v ADRENALÍN CENTRE v Liptovskom Mikuláši, alebo ju privezieme až ku Vám. Nemáte vodnú plochu ani bazén – nie je problém prenajmeme Vám aj ten a zábava môže začať.
 

VIAC

Lanové traverzy

Lanové traverzy a lanovky patria k žiadaným adrenalínovým doplnkom. Vždy sa jedná o silne zážitkové aktivity s dôrazom na prekonanie seba samého.
Sú vhodné ako doplnok firemných akcii a rôznych eventov. Lanové traverzy a lanovky majú široké využitie aj v rámci tématického teambuildingu.

PREMOSTENIA


Skúsili ste si traverz cez rozbúrenú rieku ? Tak neváhajte a vyskúšajte si Vašu odvahu, rýchlosť a zručnosť. Veľmi obľúbené je premostenie cez kanál v Areáli vodného slalomu, pod ktorým búrlivo tečie divoká voda. Lanové premostenie sa dá spojiť s adrenalínovým športom ako je napríklad rafting.

LANOVKY


Vyskúšajte si jazdu v horolezeckej sedačke po niekoľko metrov dlhej dráhe, niekedy aj s ľahkým pristátím do vody. Detí milujú lanovky preto by nemala chýbať na žiadnom family dni.

  

VIAC

Lukostrelba

Lukostreľba ako jedna z najstarších ľudských činností sa stala z loveckej aktivity moderným olympijským športom.

Jedinečný zážitok, ktorý si máte možnosť vyskúšať, prípadne sa porovnať s ostatnými pri lukostreleckom preteku. Vyskúšajte si s nami olympíjsku disciplínu - streľbu zo športového luku.
Lukostreľbu si môžete vyskúšať priamo u nás v našom ADRENALÍN CENTRE ,alebo ju privezieme za Vami. Potrebný je dostatočne voľný priestor so zabezpečenou jednou stranou.

Cieľová skupina: vhodné pre všetky vekové skupiny, neskúsený aj pokročilý
Počet osôb: neobmedzene
Miesto konania: AAAréna L. Mikuláš, alebo podľa dohody
Čas trvania: základná časová jednotka je 20 minút.
V ponuke od apríla do septembra
Obmedzenia: Aktivita sa nevykonáva v prípade silného vetra, alebo dažďa
Čo si doniesť: Športové oblečenie a obuv
Cena zahŕňa: Luky , šípy, terčovnice, odborná inštruktáž, obslužný personál. Pri organizácii preteku – zabezpečenie priestoru, inštruktáž, pravidlá, evidencia (FlipChart) a vyhodnotenie výsledkov

VIAC

Streľba z brokových zbraní

Streľba - pištol, brokovnica. Ponúkame možnosť vyskúšať si svoje strelecké schopnosti pre tých, ktorí nie sú majiteľmi zbrojných preukazov a vlastných zbraní. Strielať môžete na statický alebo sklápací terč. Veľmi obĺúbená je broková streľba na asfaltové holuby.

Z čoho môžete strieľať:

A, Streľba z pištole
B, Streľba z brokových zbraní

Na čo môžete strieľať:
A, Streľba na statický terč
B, Streľba na sklápací terč
C, Streľba na holuby

Používané zbrane:
A, pištoľ CZ vz. 75SP01 SHADOW (new), ráž: 9mm luger
B, brokovnica Beneli Tactikal (Italia) – samonabíjací režim (pištol) alebo manuál (pumpa)

VIAC

Streľba zo vzduchoviek

Streľba ako jedna z najstarších ľudských činností sa stala z loveckej aktivity obľúbenou mužskou činnosťou.
Streľba zo vzduchoviek patrí k obľúbeným aktivitám firemných akcii. Ponúkame Vám možnosť vyskúšať si to, prípadne sa porovnať s ostatnými pri streleckom preteku. K dispozícii je výber z viacerých terčov (papierové, padacie, pohyblivé terče).
Streľbu zo vzduchoviek si môžete vyskúšať priamo u nás v našom ADRENALÍN CENTRE ,alebo ju privezieme za Vami. Potrebný je dostatočne voľný priestor so zabezpečenou jednou stranou.

 

VIAC

Galéria

AktivityAktivityAktivityAktivityAktivityAktivityAktivityAktivityAktivityAktivityAktivityAktivityAktivity

Youtube kanál

PREJSŤ NA YOUTUBE

PARTNERI

Naši partneri

Zaujalo vás to?

Zaujalo Vás to? Máte v pláne organizovať podobnú akciu? Určite nás kontaktujte radi Vám odpovemie na akékoľvek otázky. Zavolajte nám alebo využite jednoduchý formulár, my Vás budeme v čo najkratšej dobe kontaktovať.
Meno:
Váš e-mail:
Vaše tel.č.:
6 + 3 =
Správa:
Tel: +421 948 906 506