\
Rafting Areál vodného slalomu
Rafting v Liptovskom Mikuláši, na umelo vystavanom kanáli. Areál sa nachádza neďaleko centra Liptovského Mikuláša. Svojou obtiažnosťou a vybavením spĺňa parametre svetovej úrovne (v roku 2007 sa tu uskutočnili ME dospelých v kanoistike na divokej vode). Táto trať je domovom našich olympíjskych víťazov – Michala Martikána a Eleny Kaliskej. Rafting je určený najmä pre ozajstných vychutnávačov adrenalínovej zábavy. Budete prekonávať prekážky ako skutočný profesionáli.
 

Čakajú na Vás veľké vlny, pereje, spenené vodné valce a skoky. Naučíte sa zdolávať umelo vytvorené vodné prekážky s pomocou inštruktora, ktorý túto trať poznajú veľmi dobre. Počas raftingu je čln pod dozorom záchrany z brehu.
Výhodou raftingu v Liptovskom Mikuláši je, že tí ktorí momentálne nie sú na vode , môžu svojich kolegov fotiť, pozorovať alebo povzbudzovať, čo na prírodných tokoch nie je možné. Ak si chcete poriadne zajazdiť na divokej vode potom je tento rafting práve pre Vás.

 

Cieľová skupina: Rafting pre všetkých, ktorý nechcú za raftingom ďaleko cestovať. Vhodné pre firemné akcie a väčšie skupiny.
Počet osob: Min. 4 osoby až neobmedzene
Splavovaný úsek: Areál vodných športov L. Mikuláš
Obtiažnosť: Stredná až ťažká, WW II – III+
Dĺžka a čas trvania: 350-400m, časová jednotka 1,5hodiny
Obmedzenia: Areál patrí športovému klubu. Rafting je možný mimo tréningových hodín a pretekov.
Čo si doniesť: Uterák, plavky, tričko a dobrú náladu
CENA:
Cena zahŕňa:

Raft, kompletnú výstroj(prilba, vesta, nepremokavá bunda, dlhý neoprén, neoprénové topánky, pádlo), poplatok za vodu, inštruktor, šatňu, záchranu
 

FOTOGALÉRIA

Rafting Areál vodného slalomuRafting Areál vodného slalomuRafting Areál vodného slalomuRafting Areál vodného slalomuRafting Areál vodného slalomuRafting Areál vodného slalomuRafting Areál vodného slalomuRafting Areál vodného slalomuRafting Areál vodného slalomuRafting Areál vodného slalomuRafting Areál vodného slalomuRafting Areál vodného slalomuRafting Areál vodného slalomu

Youtube kanál

PREJSŤ NA YOUTUBE

PARTNERI

Naši partneri

Zaujalo vás to?

Zaujalo Vás to? Máte v pláne organizovať podobnú akciu? Určite nás kontaktujte radi Vám odpovemie na akékoľvek otázky. Zavolajte nám alebo využite jednoduchý formulár, my Vás budeme v čo najkratšej dobe kontaktovať.
Meno:
Váš e-mail:
Vaše tel.č.:
2 + 2 =
Správa:
Tel: +421 948 906 506