\
Tématické programy

Military day

Program sa skladá z military disciplín. Úlohou družstva je získať a odhaliť tajnú nepriateľskú šifru a zabrániť tak vojenskému konfliktu. Na získanie šifry je potrebné splniť všetky úlohy. Po splnení úlohy dostane družstvo indíciu v podobe jedného písmena. Po splnení všetkých úloh máte skupinu písmen, z ktorých máte poskladať tajnú šifru.

Ak družstvo úlohu nesplní, musí nechať jedného člena vo väzení.

Výber niektorých disciplín: streľba zo vzduchoviek, hľadanie mín, prevoz zraneného, čítanie morzeovky, rambo dráha, maskovanie,hod granátom na cieľ …

 

Miesto realizácie: v rámci celej SR
Počet osôb: od 10 osôb, vhodné pre veľké skupiny
Cena: od 299,- € bez DPH
Cena zahŕňa: kulisy, športové vybavenia, obslužný personál
moderátor a ozvučenie
/doprava nie je v cene/
military_1small

Geocaching

Stratení v Liptove

Každý tím dostane svoj GPS navigátor a presúva sa podľa neho. Súradnice ďalšieho stanovišťa dostane až po splnení úlohy. Úlohy na jednotlivých stanovištiach sú rôzne – môžu to byť športové aktivity, vedomostné úlohy, nájsť miesto podľa fotografie a pod… V jednotlivých úlohách sa objavia všetky hodnoty spoločnosti, ktoré si určí objednávateľ.

Aktivita sa vykonáva buď v lese ,alebo priamo pri ubytovacom zariadení, ak to okolie dovoľuje.

Miesto realizácie: Liptov
Trvanie: do 3 hod.
Cena: od 799,- € bez DPH
Cena zahŕňa: GPS prístroje, 4 jednoduché stanovištia, kompletnú organizáciu , športové vybavenie stanovíšť, obslužný personál, vyhodnotenie údajov z GPS
Potrebujete: športové oblečenie a pevnú športovú obuv
geocashing

 


Špecialista

V každom tíme sa utvoria dvojice, ktorévyslané na konkrétne stanoviská, kde sa pod vedením inštruktorov vyškolia za špecialistov v konkrétnej športovej oblasti. Ich úlohou bude po návrate do domovského tímu vyškoliť celý tím v odbore, v ktorom sa stali špecialistami.

Každý tím musí absolvovať každé stanovisko, preto nie je podstatné ako sa tímy medzi sebou na začiatku rozdelia na jednotlivé stanoviská.

V každej aktivite sú tímom prideľované body, čo zvyšuje ich motiváciu podávať čo najlepšie výkony.

 

Vodáci

Dvaja členovia každého tímu sa vyškolia za inštruktorov raftingu. Naučia sa pripraviť raft na plavbu a riadiť ho na tichej aj divokej vode. Ich úlohou bude tiež naučiť sa bezpečnostné pravidlá a spoznať vodný kanál, po ktorom sa budú plaviť.

Strelci

Dvaja členovia každého tímu na stanovisku si osvoja základy práce s lukom, vzduchovkou alebo airsoft zbraňou. Spoznajú strelecké ciele a naučia sa najlepším spôsobom streľby, ktoré prinesú do svojho tímu.

Golfisti

Dvaja členovia sa vyškolia za golfistov.Zoznámia sa so základmi a pravidlami golfu. Správne držanie golfovej palice a správny postoj je dôležitý k úspešnému úderu.

Paintball

Dvaja členovia z každého tímu sa pravidlám hry paintball. Zoznámia sa s ihriskom, zbraňami, spôsobom streľby.

Štvorkolky

Dvaja členovia tímu sa naučia obsluhu štvorkolky a zoznámia sa so špecifikami pripravenej trate pre jazdu zručnosti.

 

Jednotlivé súťažné stanoviská sú špecifikované na naše Adrenalín centrum. Samozrejme môžu byť aj iné. Tiež môžu byť zložené z  takých aktivít , ktoré sa dajú realizovať priamo pri hoteli.

Unknown

Golfový turnaj

V roku 2012 sme otvorili novinku na Slovensku – ihrisko ADVENTURE GOLFU. Adventure golf je nová a príjemná zábava pre celú rodinu, ako aj obľúbený rekreačný a profesionálny šport. Je to v podstate klasický golf zmenšený do veľkosti minigolfových dráh.

Ponúkame Vám usporiadanie golfového turnaja pre zamestnancov Vašej firmy /aj s rodinnými príslušníkmi/ alebo Vašich obchodných partnerov. Golfový turnaj je výborná príležitosť zabaviť sa a odreagovať pre všetky vekové kategórie.

 

Čo ponúkame:

 

  • organizácia turnaja – vytvorenie hracie hoplánu, označenie hráčov, vyhodnotenie
  • potrebné vybavenie – golfové palice, loptičky
  • súčasťou turnaje je ozvučenie, moderátor a prenájom terasy so sedením /možnosť doniesť vlastné občerstvenie/

 

Cena:

250,-€/bez DPH/do 3 hodín

 

Obmedzenia:

naraz môže hrať max. 36 osôb

 

Doplnkové služby:

V prípade záujmu zabezpečíme ceny pre víťazov, catering /nápoje, teplý, studený bufet/ alebo ďalšie doplnkové aktivity pre malých či veľkých. Ihrisko adventure golfu je súčasťou Adrenalín Centra ,ktoré ponúka ďalšie aktivity ako rafting, štvorkolky, lukostreľbu, paintball a iné.

golf_1_small 

 

 

FOTOGALÉRIA

Tématické programyTématické programyTématické programyTématické programyTématické programyTématické programyTématické programyTématické programyTématické programyTématické programyTématické programyTématické programyTématické programy

Youtube kanál

PREJSŤ NA YOUTUBE

PARTNERI

Naši partneri

Zaujalo vás to?

Zaujalo Vás to? Máte v pláne organizovať podobnú akciu? Určite nás kontaktujte radi Vám odpovemie na akékoľvek otázky. Zavolajte nám alebo využite jednoduchý formulár, my Vás budeme v čo najkratšej dobe kontaktovať.
Meno:
Váš e-mail:
Vaše tel.č.:
5 + 7 =
Správa:
Tel: +421 948 906 506