\
Tématické programy

Military day

Program sa skladá z military disciplín. Úlohou družstva je získať a odhaliť tajnú nepriateľskú šifru a zabrániť tak vojenskému konfliktu. Na získanie šifry je potrebné splniť všetky úlohy. Po splnení úlohy dostane družstvo indíciu v podobe jedného písmena. Po splnení všetkých úloh máte skupinu písmen, z ktorých máte poskladať tajnú šifru.

Ak družstvo úlohu nesplní, musí nechať jedného člena vo väzení.

Výber niektorých disciplín: streľba zo vzduchoviek, hľadanie mín, prevoz zraneného, čítanie morzeovky, rambo dráha, maskovanie,hod granátom na cieľ …

 

Miesto realizácie: v rámci celej SR
Počet osôb: od 10 osôb, vhodné pre veľké skupiny
Cena: od 299,- € bez DPH
Cena zahŕňa: kulisy, športové vybavenia, obslužný personál
moderátor a ozvučenie
/doprava nie je v cene/
military_1small

Geocaching

Stratení v Liptove

Každý tím dostane svoj GPS navigátor a presúva sa podľa neho. Súradnice ďalšieho stanovišťa dostane až po splnení úlohy. Úlohy na jednotlivých stanovištiach sú rôzne – môžu to byť športové aktivity, vedomostné úlohy, nájsť miesto podľa fotografie a pod… V jednotlivých úlohách sa objavia všetky hodnoty spoločnosti, ktoré si určí objednávateľ.

Aktivita sa vykonáva buď v lese ,alebo priamo pri ubytovacom zariadení, ak to okolie dovoľuje.

Miesto realizácie: Liptov
Trvanie: do 3 hod.
Cena: od 799,- € bez DPH
Cena zahŕňa: GPS prístroje, 4 jednoduché stanovištia, kompletnú organizáciu , športové vybavenie stanovíšť, obslužný personál, vyhodnotenie údajov z GPS
Potrebujete: športové oblečenie a pevnú športovú obuv
geocashing

 


Špecialista

V každom tíme sa utvoria dvojice, ktorévyslané na konkrétne stanoviská, kde sa pod vedením inštruktorov vyškolia za špecialistov v konkrétnej športovej oblasti. Ich úlohou bude po návrate do domovského tímu vyškoliť celý tím v odbore, v ktorom sa stali špecialistami.

Každý tím musí absolvovať každé stanovisko, preto nie je podstatné ako sa tímy medzi sebou na začiatku rozdelia na jednotlivé stanoviská.

V každej aktivite sú tímom prideľované body, čo zvyšuje ich motiváciu podávať čo najlepšie výkony.

 

Vodáci

Dvaja členovia každého tímu sa vyškolia za inštruktorov raftingu. Naučia sa pripraviť raft na plavbu a riadiť ho na tichej aj divokej vode. Ich úlohou bude tiež naučiť sa bezpečnostné pravidlá a spoznať vodný kanál, po ktorom sa budú plaviť.

Strelci

Dvaja členovia každého tímu na stanovisku si osvoja základy práce s lukom, vzduchovkou alebo airsoft zbraňou. Spoznajú strelecké ciele a naučia sa najlepším spôsobom streľby, ktoré prinesú do svojho tímu.

Golfisti

Dvaja členovia sa vyškolia za golfistov.Zoznámia sa so základmi a pravidlami golfu. Správne držanie golfovej palice a správny postoj je dôležitý k úspešnému úderu.

Paintball

Dvaja členovia z každého tímu sa pravidlám hry paintball. Zoznámia sa s ihriskom, zbraňami, spôsobom streľby.

Štvorkolky

Dvaja členovia tímu sa naučia obsluhu štvorkolky a zoznámia sa so špecifikami pripravenej trate pre jazdu zručnosti.

 

Jednotlivé súťažné stanoviská sú špecifikované na naše Adrenalín centrum. Samozrejme môžu byť aj iné. Tiež môžu byť zložené z  takých aktivít , ktoré sa dajú realizovať priamo pri hoteli.

Unknown

Golfový turnaj

V roku 2012 sme otvorili novinku na Slovensku – ihrisko ADVENTURE GOLFU. Adventure golf je nová a príjemná zábava pre celú rodinu, ako aj obľúbený rekreačný a profesionálny šport. Je to v podstate klasický golf zmenšený do veľkosti minigolfových dráh.

Ponúkame Vám usporiadanie golfového turnaja pre zamestnancov Vašej firmy /aj s rodinnými príslušníkmi/ alebo Vašich obchodných partnerov. Golfový turnaj je výborná príležitosť zabaviť sa a odreagovať pre všetky vekové kategórie.

 

Čo ponúkame:

 

  • organizácia turnaja – vytvorenie hracie hoplánu, označenie hráčov, vyhodnotenie
  • potrebné vybavenie – golfové palice, loptičky
  • súčasťou turnaje je ozvučenie, moderátor a prenájom terasy so sedením /možnosť doniesť vlastné občerstvenie/

 

Cena:

250,-€/bez DPH/do 3 hodín

 

Obmedzenia:

naraz môže hrať max. 36 osôb

 

Doplnkové služby:

V prípade záujmu zabezpečíme ceny pre víťazov, catering /nápoje, teplý, studený bufet/ alebo ďalšie doplnkové aktivity pre malých či veľkých. Ihrisko adventure golfu je súčasťou Adrenalín Centra ,ktoré ponúka ďalšie aktivity ako rafting, štvorkolky, lukostreľbu, paintball a iné.

golf_1_small 

 

 

FOTOGALÉRIA

Tématické programyTématické programyTématické programyTématické programyTématické programyTématické programyTématické programyTématické programyTématické programyTématické programyTématické programyTématické programyTématické programy

Youtube kanál

PREJSŤ NA YOUTUBE

Zaujalo vás to?

Zaujalo Vás to? Máte v pláne organizovať podobnú akciu? Určite nás kontaktujte radi Vám odpovemie na akékoľvek otázky. Zavolajte nám alebo využite jednoduchý formulár, my Vás budeme v čo najkratšej dobe kontaktovať.
Meno:
Váš e-mail:
Vaše tel.č.:
9 + 9 =
Správa:
Tel: +421 948 906 506